Oturum Aç
 

HASTA YORUMLARI

MİGREN AĞRILARI

-SACİDE ERDOĞAN

39 yaşındayım ve 7 yaşından bu yana şiddetli migren ataklarım oluyordu neredeyse ayda 4-5 kez.Bu ataklara mide bulantıları ve kusmalar da eşlik ediyordu.Son bir yıldır aldığım hiç bir ağrıkesici ağrılarımı kesmek bir yana hafifletmiyordu bile. 18.09.2019 tarihinde şiddetli ağrımın olduğu birgün yine merkezinize geldim ve tedaviye başladık.Yaklaşık 4 seanstan sonra ağrılarımda ve diğer şikayetlerimde belirgin azalmalar oldu ve bugün 25.12.2019...neredeyse yeniden doğmuş kadar hafif ve ağrısızım.Teşekkür ederim sevgili doktorum ve hemşirem...

Umutlarım ve yaşama sevimcim

-CENGİZ TUNCAY

20 yıldır çektiğim ve teşhisi dahi konulamayan bir hastalık. Sabahlara kadar uykusuzluk acı ve ağrı dayanılmaz şekilde . Artık acı ve ağrı yok ismi ile müsemma harika hocam ALLAH razı olsun tüm ekibinden ve senden. Dünyanın yaşamaya değer olduğunu yeniden öğrendim . Teşekkürler GETAMER

MİGREN AĞRILARI

-HALİME SAYIN

20-25 yıldır şiddetli olarak migren ağrıları yaşıyordum.6 seanslık akupunktur tedavisi ile migren ağrılarım tamamen geçti diyebilirim.Dr.Harika hanıma ve ekibine çok teşekkürediyorum.Çok memnun kaldım.

HİPERTANSİYON

-Habibe Toker

18 yaşındayım .5 yıldır hipertansiyon hastasıyım.Sürekli farklı hastanelere gittim fakat hepsinde detansiyonumun sebebi bulunamadı.En son bir doktorumun tavsiyesi üzerine Bezmialem Vakıf Üniversite Hastanesine geldim.Getamer bölümünde Dr.Harika hanımda akupunktur tedavisi gördüm.Ve daha ilk seansımdan bende ki değişikliği farkettim.Şu anda tansiyonumda hiçbir problem yok.Burada ki çalışan herkese çok teşekkürler.Hepsi emeğinin karşılığını sonuna kadar hak ediyorlar.

VARİS -SÜLÜK

-FÜSUN ÖKE YAŞARLAR

varislerim için sülük tedavisi yaptırmak için hastanenize başvurdum.Çok memnun kaldım emeği geçen herkese çok teşekkürler.

DİRSEK AĞRISI ?

-KIYMET PINAR KIRKIK AYDEMİR

İlk geldiğimde kol-bilek rahatsızlığı ile geldim .Ulnar sinir sıkışmasımı,golfcü dirseğimi bilinmiyordu.Yapılan testlerde hiç birşey çıkmamıştı ve 3 aylık tedavi almıştım.Biyoflex,fizik,spor hiç bir fayda sağlamamıştı.Çok şükür alternatif tıp yöntemlerini araştırırken Harika hocamı buldum.2.seanslık bir tedavi ile ağrılarım ciddi ölçüde azaldı.Çok Teşekkürederim.

İNTERSYTEL SİSTİT

-Ülker Özanek

Hastaneye ilk geldiğimde doktor ve hemşirenin güler yüzü sayesinde kendimi evimde gibi hissettim.Kronik rahatsızlığımdan ötürü okadar detaylı ilgilendilerki nekadar teşekküretsem azdır.İsmi gibi Harika olan bu doktoruma ve hemşireme sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

TEŞEKKÜR

-Aycan Korucu

Çok kısa ama samimi bir yorum olacak.Buraya geldiğimde kendimi çok güvende hissediyorum.Dr.Harika Hanımın teşhis ve tedavisini beğeniyorum.Hastasını çok sahipleniyor.Bu benim için çok önemli.Ayrıca hemşire ve sekreter ekibide son derece profesyonel.Hepsine bu tedavi sürecimde verdikleri destek için çok teşekkürediyorum.

akupunktur

-Cüneyt Armağan

Binanın asansörü bozuk.Diğer tüm işlemler iyi maşallah.

teşekkür

-songül özdemir

annemın yılardır geçmeyen dız ağrıları ve omuz ağrıları vardı.dr harıka hanımda akapunktur yaptırdıktan sonra neredeyse yok denecek kadar azaldı.ve hatice hanımın ozon seansından sonra annem gençleştı dıyebılırım. kapıda güler yüzüyle bızı karışılayan nurcan hanıma samımıyetı ve tecrubesı ıle asıl tedavıyı sağlayan hatıce hanıma ve bilgi birikimi ve hoş görüsü ile dr harıka hanıma sonsuz teşekkürler...

Ozon terapi

-Yasemin Şen

Sağ omuzumdan kıkırdak yırtığı ameliyatı oldum. Bunun sonucunda kolumda ciddi ağrılar yaşadım. 9 seans damar yoluyla Ozon TERAPİ aldım. Şu an tüm vücudumda güzel sonuçlar aldım. Omuz ağrım geçti. Yine sağ kolumda tenisçi dirseği vardı o iyileşti. Ayrıca damar yolu ozon terapisi yaptırdığım için neredeyse 10 yaş gençleştim. Dr Harika hanıma ve hemşire Hatice hanıma çok teşekkürler. Mucize ötemiz sonsuz olsun.

MİGREN

-Ayşegül Geçinir

İlk seanstan itibaren etkisini gördüm.Migren ağrılarım için gelmiştim ard arda 7 gün başımın ağrıdığı oluyordu.Beslenmeme de doktor Harika hanımın tavsiyesi ile dikkat etmeye başladım.Akupunktur sayesindede migren ataklarım fark edilir şekilde azaldı.Çok memnunum.

Akupunktur

-Ahmet Serdar Mutluer

Geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın başarılı uygulamalarında biri olan akupunktur tedavisini deneyimleme şansı elde ettim. Gerçekten uzman ellerde harika sonuçları var. Harika Hocama ve Hatice Hemşire hanım ekibine başarılı uygulamalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

memnuniyet

-ebru özdoğan

Genel yorgunluk ve ağrı şikayeti ile gittim.bir kaç seans sonrasında ağrılarım geçti ve kendimi çok iyi hissettim.Dr Harika Hanım'ın ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Yorum eklemek için formu doldurunuz.


Adınız Soyadınız
Telefon
Email
Konu
Yorum

!Google ReCapctha